S vůní rostlin k pohodě těla i ducha

Kniha Aromaterapie v kosmetické praxi

05.12.2011 13:29

Představujeme vám zajímavou knižní novinku na téma, které v nabídce z tohoto oboru zatím rozhodně chybělo.

Titul  AROMATERAPIE V KOSMETICKÉ PRAXI  autorek Pavlíny Klasnové a Renaty Klečkové čtivou a poutavou formou představuje komplexní pojetí profesionální péče o pleť i tělo s možnostmi využití stále oblíbenější přírodní kosmetiky a aromaterapie. Nepřeberné množství přírodních ingrediencí otevírá svět takřka neomezených možností sestavit individuální programy profesionální péče.
 I to, spolu s přirozeným a účinným působením, společně s navozením relaxace, je jistě důvodem, proč je taková péče v dnešní době v salonech neustále žádanější.  Kniha vychází přímo z praxe a prakticky je možné se jí také řídit. Je velice jasně a přehledně sestavena a doplněna krásnou grafikou.
  Komu je kniha určena?  Profesionálům i laikům, kosmetičkám, manikérkám, pedikérkám, pracovníkům wellness center, stejně jako každému zájemci o aromaterapii a přirozenou péči o své tělo i duši.

Výběr z kapitol:

- podrobné popisy jednotlivých projevů pleti a praktické rady k jejich ošetření krok za krokem  s využitím aromaterapeutických postupů a přírodní kosmetiky
- praktické využití rostlinných a éterických olejů, másel  a vitamínů
- sestavení ošetření doslova „na míru“ podle aktuálního stavu pleti
- specifika péče o pokožku v těhotenství nebo např. v klimakteriu
- relaxační masáže v kosmetice, manikúře a pedikúře
- wellness kosmetika, manikúra, pedikúra  (čokoládovo-kávová péče, ošetření s mořskými řasami atd.)
- pánská péče

Těší nás, že milou kmotrou knihy se stala oblíbená herečka s kladným osobním vztahem k přírodní kosmetice, paní Simona Stašová, která ji také na slavnostním představení osobně pokřtila.

Knihu můžete zakoupit u dobrých knihkupců nebo objednat na adrese vydavatelství One Woman Press www.owp.cz, nebo listy@aromaterapie.cz a www.aromaterapie.webnode.cz  .
Doporučená cena 265,-Kč.

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode